Usługi opiekuńcze

Oferujemy usługi opiekuńcze świadczone przez 7 dni w tygodniu. Proponujemy podopiecznym pomoc w codziennych czynnościach pielęgnacyjno higienicznych, przygotowanie i podawanie posiłków, sprzątanie mieszkań robienie zakupów, pomoc w kontakcie z lekarzem oraz dotrzymywanie towarzystwa (czytanie książek, prasy, rozmowa). 

Cennik usług jest bardzo konkurencyjny w stosunku do firm o podobnym profilu działalności i jest uzależniony od zakresu czynności, wykonywanych przy podopiecznym (każda usługa jest każdorazowo, indywidualnie dostosowywana do potrzeb podopiecznego).

W najbliższym czasie przedstawimy ofertę dla Seniorów z Tucholi i pobliskich miejscowości, której ideą będzie stworzenie miejsca, w którym seniorzy poczują ciepło domowego ogniska poprzez zapewnienie troskliwej opieki, smacznych posiłków, pomocy w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Dom będzie czynny od godzin porannych do popołudniowych. Zapewnimy kompleksowe zagospodarowanie czasu wolnego seniorów. Będziemy oferować zajęcia ruchowe, lekcje kulturalne, kursy edukacyjne, spotkania integracyjne i wiele innych atrakcji.

W sprawie usług opiekuńczych prosimy o kontakt z Panią Joanną Karwasz (tel. 662-480-764)